To naprawdę niesamowite jak Twoje życie zawodowe może zmienić się w zaledwie kilka miesięcy!  Jeszcze niedawno szukałyśmy z Asią polskich marek produktowych, które chciałyby z nami współpracować, a dzisiaj stawiamy naszą własną, wymarzoną, wyczekaną stronę internetową.

Nie mamy słów, które wyraziłyby jak bardzo jesteśmy wdzięczne wszystkim tym, którzy zaufali nam już na samym początku. Mumka Shoes Polska, Drum Shapes, Koko Brand, My piece of wood i wiele, wiele, naprawdę wiele innych, jesteście PRZEWSPANIALI! Pozwoliliście nam rozwinąć nasze młode skrzydełka i daliście powera do dalszych działań.

I odtąd nasze marzenie już samo się rozpędziło. Zaczęły się współprace z profesjonalnymi modelkami, bywałyśmy na przeróżnych eventach (wieczory panieńskie, spotkania kobiet, wieczorki spa w hotelach 😊😊😊 ). Każdy tydzień przynosił nowe przygody. Czasami była to niby najzwyczajniejsza sesja rodzinna w plenerze, która jednak dawała nam tyle ciepła. A czasami sesja biznesowa, która miała być oficjalną wizytówką firmy.

Nasza szalona droga nigdy nie byłaby taka sama bez wsparcia całego zaplecza modelek, studiów fotograficznych i wizażystek, które nieraz tworzyły prawdzie cuda. Chapeau bas!  Są tacy, którzy byli z nami tylko przez chwilkę, i naprawdę, wszyscy byli fantastyczni 😊 Ale są i tacy, którzy są częścią naszej fotograficznej rodziny (nasza modelka Madzia  nasza wizażystka Kasiula  ), i za tą obecność Wam dziękujemy. Nie ma projektu, którego byśmy razem nie zrealizowały 😊

Absolutnie wszystkich Was uwielbiamy i ciepło pozdrawiamy z naszej pięknej Gdyni  Już nie możemy się doczekać kolejnych, wspólnych projektów.

 

Serdecznie zapraszamy!!

-Meg.